O NAS

 

Nasze gospodarstwo położone jest w Dolinie Małej Panwi i specjalizuje się w propagowaniu wszelkich form aktywnego wypoczynku. Podczas pobytu gwarantujemy spędzenie ciekawych i niezapomnianych chwil o każdej porze roku. Wiosną polecamy spacery, jogging, nordic wolking , jazdę na rowerach malowniczymi ścieżkami w dolinie rzeki Mała Panew i spływy kajakowe. W lecie przyciąga bliskość jezior Turawskich, stawów Poliwody i Myśliny co stwarza możliwości uprawiania sportów wodnych oraz wędkarstwa. Jesienią okoliczne lasy są rajem dla grzybiarzy. Natomiast w okresie zimowym dla amatorów „białego szaleństwa” organizujemy weekendowe wypady w oddalone od nas o 100 km Góry Opawskie.

Dbając o naszych gości oddajemy do ich dyspozycji pokoje gościnny, (2-3-4 osobowe z łazienkami), pokój wypoczynkowy z barkiem, aneks kuchenny i pokój kominkowo-bilardowy.

Preferujemy rodzinny model (2+2) spędzania czasu wolnego na bazie sportu, rekreacji, relaksu i zabawy. Naszym gościom oferujemy własne posiłki oparte na tradycyjnej, regionalnej śląskiej kuchni domowej.

© 2016 AGRO-RANCZO. Wykonanie: DRAWTECH