Nasz AGRO-RANCZO TRIATHLON składa się z trzech edycji i wymaga wszechstronnego przygotowania fizycznego i technicznego. Ma za zadanie promocje walorów rekreacyjno-sportowych Doliny Małej Panwi.


EDYCJA WIOSENNA odbywa się w każdą ostatnią sobotę kwietnia. Miejscem spotkania jest nasze gospodarstwo, zawsze o godzinie 9:00. Rywalizacje rozpoczynamy od pływania kajakiem na trasie : OZIMEK-KRASIEJÓW-OZIMEK ok.1,5h. Od mostu do mostu i z powrotem, ze startu wspólnego. Druga konkurencja to rajd rowerem dookoła Dużego Jeziora Turawskiego ok. 45 km. przez Ozimek-Antoniów-Jedlice-Szczedrzyk-Kotórz Mały-Turawa-Marszałki-Rzędów-Dylaki-Antoniów-Ozimek-RANCZO. Konkurencja numer trzy to bieg na dystansie ok.8 km na trasie:
RANCZO–KRASIEJÓW-RANCZO.


EDYCJA LETNIA rozgrywana jest zawsze w ostatnią sobotę sierpnia i obejmuje pływanie ze startu wspólnego przez Średnie Jezioro Turawskie i z powrotem, rajd rowerem dookoła Dużego Jeziora Turawskiego i bieg na dystansie ok. 8 km z AGRO-RANCZO do Krasiejowa i z powrotem.


EDYCJA JESIENNA rozgrywana jest w ostatnią sobotę września w trzech konkurencjach: pływanie kajakiem na trasie Ozimek-Krasiejów-Ozimek, rajd rowerem dookoła Dużego Jeziora Turawskiego oraz jazda na rolkach na trasie Ozimek-Granica-Staniszcze Małe-Granica-Ozimek ok.14 km.

Start w kategorii kobiet (15 miejsc startowych) następuje zawsze o 11:00 a mężczyzn(15 miejsc startowych) o 9:30.
Zakończenie odbywa się przy ognisku na AGRO-RANCZO.

Cena: 99 złotych

GALERIA
Agro-Ranczo-triathlon 
Trasa-bieg 
Trasa-rolki 
Trasa-rower 
Trasa-splyw 
 

TRENING BIEGOWY 3x3x130 to zajęcia prowadzone przez nas codziennie od października do kwietnia między 16:00 a 17:00.
Cena: 1 złoty

 

LEKCJA WF-u lub JEDNOSTKA TRENINGU SIŁOWEGO.
To zajęcia na rzece Mała Panew z wykorzystaniem sprzętu kajakowego. Polegają one na przepłynięciu kajakiem dwuosobowym pojedynczo z Ozimka do Krasiejowa od mostu do mostu pod prąd rzeki i z powrotem.

Cena: 19 złotych

© 2016 AGRO-RANCZO. Wykonanie: DRAWTECH